HUNDREDS OF RAINBOWS Handcut Toppers 500g Bag
SKU: SP-RAINBOW-5BRAND: Sprinks
HUNDREDS OF RAINBOWS Toppers - by Sprinks - 500g Bag
Sprinks brings you a creative range of sprinkles, cachous and other sugar decorations to brighten your baking.
Contemporary packaging presents the sprinkles in an eye catching way.
Rainbow sprinkles are a premium, hand-cut topper perfect to complement your colourful creations
- No Eggs
- Halal
- Kosher
- No Lactose
(SP-RAINBOW-5)
| SKU | SP-RAINBOW-5 |
| Brand | Sprinks |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000150000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CO7130
RC Powder Dye Pack B (Blue, Purple, Yellow, Orange
$7.65
SKU: C3423
Easter Rabbits Chocolate Mould
$3.55
SKU: ED3266
Carrots (Box 216)
$27.50
SKU: RD-CF-SPGRN
Liquid Colour - Spring Green 16ml Best Before 11/
SKU: BG-SP-RABBIT-5
Pastel Easter Bunnies by Sprinks 500g
$18.95
SKU: 09CM612
Chefmaster Airbrush NEON BRITE GREEN 0.64oz/18g
$3.85
More From This Category
SKU: BG-SGOL4-500
Sprinks Metallic GOLD Jimmies 1mm - 500g
$33.95
SKU: ED3098
Sprinkles White Sticks 1.5kg
$11.95
SKU: ED3095
Sprinkles Chocolate Coloured Sticks 1.5kg
$11.95
SKU: NA1SBCSOO-10
Non Pariels MIXED 10kg Box
$79.80
SKU: NN3WHCS04-10
Non Pariels WHITE 10kg Box
$79.80
SKU: ED3094
Sprinkles Green Sticks 1.5kg
$11.95
SKU: BG-SSIL4-500
Sprinks Metallic SILVER Jimmies 1mm - 500g
$33.95
SKU: BG-SPIN4-500
Sprinks Metallic PINK Jimmies 1mm - 500g
$33.95