NonPariels 100s &1000s (1.5kg)
SKU: ED3090BRAND: Statewide Food Distributors
(ED3090)
| SKU | ED3090 |
| Barcode # | 9336466001710 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.075m |
| Shipping Length | 0.155m |
| Shipping Cubic | 0.002441000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3035
Non Pareils CHRISTMAS Blend 1kg
$12.95
SKU: ED3035-10
Non Pareils CHRISTMAS Blend 10kg Box
$76.50
SKU: BG-SPIN4-500
Sprinks Metallic PINK Jimmies 1mm - 500g
$33.95
SKU: BG-SSIL4-500
Sprinks Metallic SILVER Jimmies 1mm - 500g
$33.95
SKU: NA1BXCS00-10
Non Pariels BLUE 10kg Box
$79.80
SKU: BG-SSIL4
Sprinks Metallic SILVER Jimmies 1mm - 85g
$6.75
SKU: NA1YXCS00-10
Non Pariels YELLOW 10kg Box
$79.80
SKU: ED3094
Sprinkles Green Sticks 1.5kg
$11.95