Sprinks Metallic SILVER Jimmies 1mm - 500g
SKU: BG-SSIL4-500BRAND: Sprinks
500g METALLIC SILVER Jimmies 1mm - by Sprinks
Sprinks brings you a creative range of sprinkles, cachous and other sugar decorations to brighten your baking.
Sugar jimmies packaged in a retail ready stand up pouch. Contemporary packaging presents the sprinkles in an eye catching way.
Made in Italy
(BG-SSIL4-500)
| SKU | BG-SSIL4-500 |
| Brand | Sprinks |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3041H
Cachous 4mm Silver Hangsell (50g)
$3.75
SKU: CB4-WR13
4mm MDF Board White Round 13"
$3.85
More From This Category
SKU: NISCSIS00-10
Salted Caramel Non Pareil Topping 10kg Box *Specia
$176.00
SKU: NA1YXCS00-10
Non Pariels YELLOW 10kg Box
$79.80
SKU: ED3096
Sprinkles Yellow Sticks 1.5kg
$11.95
SKU: ED3022
Non Pareils MAUVE (1Kg)
$12.95
SKU: ED3037
Non Pareils RED (1Kg)
$12.95
SKU: ED3035
Non Pareils CHRISTMAS Blend 1kg
$12.95
SKU: ED3093
Sprinkles Blue Sticks 1.5kg
$11.95