Santa Waving Sugar Decoration 25mm (Box 180)
SKU: ED3419SBRAND: SFD Sugar Decorations
Santa Waving Christmas Decoration
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 25mm high
Total of 180 pieces in Box
(ED3419S)
| SKU | ED3419S |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4800kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002560000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3400S
Halloween Assortment Small 25mm (Box180pc)
$52.30
SKU: ED3496
Gingerbread Man Festive 25mm (180)
$58.10
SKU: ED9060L
Yellow Faces Round 40mm (Box 96)
$28.95
SKU: BG-SP-SEYE1-500
Small Eyes by Sprinks 500g Bag
$28.00
SKU: EDA5105
Icing Eyes 9.5mm (Box 1000)
$29.70
SKU: ED3272
Decoration Clowns Mini Assorted (Box 180)
$49.46
SKU: ED-SNMAN40
Snowman Decoration 40mm (Box 96)
$37.00
SKU: ED3400L
Halloween Assortment Large 40mm (Box96pc)
$30.56