Presents Assorted Colours 40mm (Box 96)
SKU: ED3402LBRAND: SFD Sugar Decorations
Presents Assorted Colours Sugar Decoration
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 40mm high
Total of 96 pieces in Box
(ED3402L)
| SKU | ED3402L |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4650kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.003584000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3422
3D Christmas 25mm Snowman & 35mm Tree (32)
$32.00
SKU: ED3237S
Poinsettia Spray (1)
$10.95
SKU: ED3420S
3D Santa 25mm (Box 32)
$28.80
SKU: ED3495L
Christmas Assortment #2 40mm (96)
$44.35
SKU: ED3237
Poinsettia Spray (Box 10pcs)
$84.65
SKU: ED3407
3D Christmas Tree 35mm (32)
$29.50
SKU: EDTREE
Christmas Tree Sugar Decoration 40mm
$41.80
SKU: ED3490L
Assorted Christmas Decoration 40mm (Box 96)
$43.65