10x10x2.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
SKU: CON-10X10X2.5-600BRAND: Confeta
Heavy Duty 600um
Quality Cake Box with integrated lid
Milkboard - White inside/outside
Supplied flatpacked
(CON-10X10X2.5-600)
| SKU | CON-10X10X2.5-600 |
| Brand | Confeta |
| Shipping Weight | 15.0000kg |
| Shipping Width | 0.570m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.970m |
| Shipping Cubic | 0.033174000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LO-BCB320
Loyal Biscuit Box 32 x 25 x 5 cm High
$2.95
SKU: SFD-BB155
Clear Lid Biscuit Box 6x6x1in High
SKU: CBOX-35246
Cookie Box 35 x 24 x 6 cm High
$1.00
SKU: CON-10X10X1.5-600
10x10x1.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$65.00
SKU: WCTL560
White Catering Tray Large 560x255x80
SKU: PA-9X9X2
Biscuit Box 9x9x2cm Flat Packed - Full Ctn 200
$0.65
SKU: PA4272SK
12 Long Macaron Box- Large Macarons - Kraft Brown
SKU: PETCTLS
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTS255
$0.50