Silicone Mat Snowflakes XL
SKU: SM00C13BRAND: Statewide Food Distributors
(SM00C13)
| SKU | SM00C13 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000585000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3498
White Cross 33mm (120)
$37.85
SKU: SM174132
Silicone Mould Christmas Icons
$9.50
SKU: ED3402S
Presents Assorted Colours 25mm (Box 180)
$56.85
SKU: BG-PC500GR
Standard #550 Green Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: ED3402L
Presents Assorted Colours 40mm (Box 96)
$32.95
SKU: ED3407
3D Christmas Tree 35mm (32)
$29.50
SKU: ED-SNMAN25
Snowman Decoration 25mm (Box 128)
$39.60
SKU: IN382151-I
Bakels Light Fruit Cake Mix 15kg *Special Order
$162.00