Paint Palette 10 Hole - Sweet Sticks
SKU: EA-10HOLEPBRAND: Sweet Sticks
The Sweet Sticks 10 Hole Paint Palette
Ideal accessory for your painting experience
Plastic, durable and easy to clean!
(EA-10HOLEP)
| SKU | EA-10HOLEP |
| Brand | Sweet Sticks |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EA1103
Sweet Sticks Rose Gold Metallic 15ml
$8.45
SKU: EA1051
Edible Art Sweet Sticks Black 15ml
$7.15
SKU: HA-10PBRS
Sugarcraft Brushes Set of 10 by Sugar Crafty
$11.15
SKU: SC-FPB000
Fine Sugarcraft Brush SIZE 000 by Sugar Crafty
$3.95
SKU: EA1104
Sweet Sticks Champagne Gold Metallic 15ml
$8.45
SKU: EA1106
Sweet Sticks Sunkissed Gold Metallic 15ml
$8.45
SKU: SC-FPB2
Fine Sugarcraft Brush SIZE 2 by Sugar Crafty
$3.95
SKU: SC-FPB4
Fine Sugarcraft Brush SIZE 4 by Sugar Crafty
$3.95