Fine Sugarcraft Brush SIZE 4 by Sugar Crafty
SKU: SC-FPB4BRAND: Sugar Crafty
Fine Sugarcraft Brush Size 4 - by Sugar Crafty
Versatile brush for use in fine, decorating work - such as painting cookies, sugarcraft models, cakes and cupcakes.
Made from soft synthetic bristles that are food-safe for all decorating applications.
(SC-FPB4)
| SKU | SC-FPB4 |
| Brand | Sugar Crafty |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000015000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EA-MPGLD
EA Sweet Sticks Metallic Pure Gold 15ml
$8.45
SKU: EA2000
Edible Art Sweet Sticks Metallic 8 Pack
$59.00
SKU: EA-ANTGLD
Sweet Sticks Antique Gold Metallic 15ml
$8.45
SKU: EA-SBRUSH2
Sponge Brush - 2 pack
$3.85
SKU: EA-1203
EA Shawna McGreevy Navy Blue 15ml
$7.15
SKU: SC-FPB0
Fine Sugarcraft Brush SIZE 0 by Sugar Crafty
$3.95
SKU: SC-FPB2
Fine Sugarcraft Brush SIZE 2 by Sugar Crafty
$3.95
SKU: SC-FPB5
Fine Sugarcraft Brush SIZE 5 by Sugar Crafty
$3.95