Cupcake Rose W/Leaves Pink 25mm H/sell (6pk)
SKU: ED3250HBRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3250H)
| SKU | ED3250H |
| Barcode # | 9341625006505 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3170
Rose Std with Calyx 30mm (Box 32)
$22.46
SKU: ED3251H
Cupcake Rose w/Leaves Lavender 25mm H/sell (6pk)
$4.85
SKU: ED3252
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Red (Box32)
$23.95
SKU: ED3173
Rose Std with Calyx 40mm (Box 32)
$33.70
SKU: ED3140
Rose Classic 35mm (Box 48)
$36.40
SKU: ED3249
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm White (Box32)
$23.95
SKU: ED3621
English Rose 40mm (Box 32)
$40.35
SKU: ED3258
Rose Pink Whirl Med 2.2cm (Bx 150)
$35.40