Baby Assortment Pink (Box 240)
SKU: ED3150BRAND: SFD Sugar Decorations
240 Assorted Baby Items consisting of:
40 x Baby Faces
40 x Prams
40 x Bibs
40 x Rattles
40 x Baby Bottles
40 x Booties
All approx 25 mm high
(ED3150)
| SKU | ED3150 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.5150kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002560000m3 |
| Unit Of Measure | Bx240 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3498
White Cross 33mm (120)
$37.85
SKU: BBB02412
Baby Carriage Blue (10pce)
$4.45
SKU: PC-408PBLUE
Patty Pan Confeta 408 Pastel Blue (500)
$18.00
SKU: ED3151
Baby Assortment Blue (Box 240)
$67.50
SKU: BSB00213
Baby Shower Box White & Pink (10)
$4.45
SKU: BBP02312
Baby Carriage Pink (10pce)
$4.45
SKU: PC-408PPINK
Patty Pan Confeta 408 Pastel Pink (500)
$18.00
SKU: BBI02512
Baby Carriage Ivory (10pce)
$4.45