Figurine Cupid White 3in (Ea)
SKU: FI1264BRAND: Lemon Tree
(FI1264)
| SKU | FI1264 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0150kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000504000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: FL2035
Cupcake Wrapper Pearl Red Hearts (12)
$4.46
SKU: FL2075
Cupcake Wrapper Pearl Red Rose Flower (12)
$5.36
SKU: ED3501L
Red Heart 40mm (Box 96)
$22.00
SKU: FL2040
Cupcake Wrapper Pearl Pink Hearts (12)
$4.46
SKU: OR1011
Ornament Dbl Heart/Arrow Gold (Pk 12)
$6.84
SKU: OR1007
Ornament Cupid Bow/Arrow Silver (Pk 12)
$8.37
SKU: PC-750HRT
Patty Pan Confeta 750 Hearts (500)
$25.75
SKU: ED3022H
Non Pareils Mauve (50g) Hangsell
$2.95