FMM Unicorn Cutter
SKU: FM-UNICBRAND: FMM Sugarcraft
Original Sugarcraft Products - Manufactured in the UK
FMM Unicorn Cutter
An easy to use cutter to make a unicorn. Create a magical theme for children’s birthday parties. Unicorns are so on trend at the moment and in the cake decorating world they come in a range of colours, you can add your own twist with different colours of your choice!
Ideal as a cake topper or as a design for the side of a cake.
Size: 107mm (height) by 81.5mm (length).
(FM-UNIC)
| SKU | FM-UNIC |
| Barcode # | 5060040864494 |
| Brand | FMM Sugarcraft |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: FM1011
FMM Cutter Carnation 25mm
$4.19
SKU: FM-CUTALPCN1
FMM Cutter Carnival Alphabet and Numbers Set
$10.06
SKU: FM-CUTXMAS
FMM Cutter Merry Christmas
$19.95
SKU: FM-CUTBOY
FMM Curved Words - Its a Boy
$14.91
SKU: FM-PINPAISHT
FMM Embossing Rolling Pin - PAISLEY HEART
$15.33
SKU: FM-CUTALP2
FMM Cutter Alphabet Lower Case 1cm
$9.18
SKU: FM-CUTCLOUD
FMM Fluffy Cloud Cutters Set of 5
$12.00
SKU: FM-PINSMPAIS
FMM Embossing Rolling Pin - SMALL PAISLEY
$15.33