FMM Cutter 5 Petal Rose 75mm
SKU: FM-CUTROP75BRAND: FMM Sugarcraft
Original Sugarcraft Products - Manufactured in the UK
This cutter will help you create beautiful roses quickly and efficiently.
(FM-CUTROP75)
| SKU | FM-CUTROP75 |
| Barcode # | 5060040861394 |
| Brand | FMM Sugarcraft |
| Shipping Weight | 0.0350kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000810000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: TN1100
Cake Tin Round 241mm (approx 10in)
$15.75
SKU: HA3007
Nozzle Set Round and Star 14pc
$12.95
SKU: 01MO886
Plunger Cutter Square - Set of 4
$6.25
More From This Category
SKU: FM-CUTGING
FMM Cutter Gingerbread People
$15.75
SKU: FM-PINVINSWRL
FMM Embossing Rolling Pin - VINTAGE SWIRLS
$15.33
SKU: FM-CUTFAIRYT
FMM FairyTale Motifs Tappit Set
$12.01
SKU: FM-CUTXMAS
FMM Cutter Merry Christmas
$19.95
SKU: FM1012
FMM Cutter Carnation 35mm
$4.66
SKU: FM-CUTFUNK
FMM Cutter Funky Alphabet and Numbers Upper Case
$14.57
SKU: FM-CUTLADY
FMM Cutter Ladies Accessories Set
$7.95
SKU: FM-UNIC
FMM Unicorn Cutter
$12.50CLICK for Bulk Pricing