FMM Cutter Carnation 40mm
SKU: FM1013BRAND: FMM Sugarcraft
These give deeper cuts and more detail
(FM1013)
| SKU | FM1013 |
| Barcode # | 5060040861318 |
| Brand | FMM Sugarcraft |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000260000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: FM-CUTSPLAT
FMM Cutter - SPLAT
$13.57
SKU: FM-CUTROP75
FMM Cutter 5 Petal Rose 75mm
SKU: FM-CUTROP90
FMM Cutter 5 Petal Rose 90mm
SKU: FM-PINPAISHT
FMM Embossing Rolling Pin - PAISLEY HEART
$15.33