FMM Cutter Carnation 25mm
SKU: FM1011BRAND: FMM Sugarcraft
These give deeper cuts and more detail.
(FM1011)
| SKU | FM1011 |
| Barcode # | 5060040861295 |
| Brand | FMM Sugarcraft |
| Shipping Weight | 0.0350kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000810000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: FM-CUTROP75
FMM Cutter 5 Petal Rose 75mm
More From This Category
SKU: FM-UNIC
FMM Unicorn Cutter
$12.50CLICK for Bulk Pricing
SKU: FM1013
FMM Cutter Carnation 40mm
$4.66
SKU: FM-PINRETSWRL
FMM Embossing Rolling Pin - RETRO SWIRL
$15.33
SKU: FM-CUTXMAS
FMM Cutter Merry Christmas
$19.95