Flower Wire White No.20 (Pk 50)
SKU: PA320WBRAND: Statewide Food Distributors
(PA320W)
| SKU | PA320W |
| Barcode # | 9341625003573 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000036000m3 |
| Unit Of Measure | Pk50 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: IN382601
Bakels Apito Utility Cake Mix 15Kg - SPECIAL ORDE
$105.00
SKU: CML-OCEAN-100
Colour Mill Oil Based Colour OCEAN 100ml (Large)
$22.20
SKU: CB10-WR10
MDF Board 10mm White Round 10"
$3.59
SKU: SFD-CBX10106
Cake Box 10x10x6" with Top Window
More From This Category
SKU: LO-LFW24RP
SUNRISE Floral Wire 24g White - (50pcs)
$4.45
SKU: PA324G
Flower Wire Green No.24 (Pk 50)
$2.30
SKU: LO-LFW33RP
SUNRISE Floral Wire 33g White (50pcs)
$2.55
SKU: LO-LFW26RP
SUNRISE Floral Wire 26g White (50pcs)
$4.25
SKU: PA322W
Flower Wire White No.22 (Pk 50)
$2.30
SKU: LO-LFG26RP
SUNRISE Floral Wire 26g Green (50pcs)
$4.25
SKU: SFD1212BR
Eco Paper Parafilm Floral Tape 2 Pack Brown
$5.50
SKU: LO-LFG20RP
SUNRISE Floral Wire 20g Green (50pcs)
$4.30