Eco Paper Parafilm Floral Tape 2 Pack Brown
SKU: SFD1212BRBRAND: Lemon Tree
Flower Tape Paper 12.5mm 27Mts
(SFD1212BR)
| SKU | SFD1212BR |
| Barcode # | 9347569001620 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0750kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LO-LFG20RP
SUNRISE Floral Wire 20g Green (50pcs)
$4.30
SKU: PA322G
Flower Wire Green No.22 (Pk 50)
$2.30
SKU: SFD1212GR
ECO Paper Parafilm Floral Tape Pack 2 Green
$5.50
SKU: LO-LFW28RP
SUNRISE Floral Wire 28g White (50pcs)
$2.55
SKU: PA6002
Flower Spike or Pick Large Pack 10
$3.87
SKU: SFD1212DGR
ECO Paper Parafilm Floral Tape Pack 2 D Green
$5.50
SKU: PA320G
Flower Wire Green No.20 (Pk 50)
$2.50
SKU: PA318G
Flower Wire Green No.18 (Pk 30)
$2.60