Patty Pan Foil Silver #550 (500)
SKU: PP-F550SILVERBRAND: Statewide Food Distributors
(PP-F550SILVER)
| SKU | PP-F550SILVER |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.3200kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.001536000m3 |
| Unit Of Measure | 500 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: PP-F700GLD
Patty Pan Foil Gold #700 (500)
$38.20
SKU: PP-F550DGRN
Foil Pan Dark Green #550 (500)
$35.00
SKU: PP-F550GOLD
Patty Pan Foil Gold #550 (500)
$35.00
SKU: PP-F360RED
Foil Pan #360 Red (500)
$21.50
SKU: BG-GDBL436
Bloom Baking Cup GOLD (24pk)
$4.45
SKU: PPF-408GLD
Patty Pan Foil GOLD #408 (500)
$26.95
SKU: PP-F700DGRN
Foil Pan Dark Green #700 (500)
$38.20
SKU: BG-RGBL439
Bloom Baking Cup ROSE GOLD (24pk)
$4.45