Slice and Log Box 36 x 13 x 3.5 cm PE Coated (100)
SKU: CON-SB360-XBRAND: Confeta
PE Coated - Suitable for Fridge or Freezer
Quality Confeta Cake and Slice Box
Made in Australia
36 x 13 x 3.5cm High
400um PE Coated Milkboard Suitable for Freezer or Fridge
Tab Lock Box with Integrated Lid
Supplied Flat Packed
(CON-SB360-X)
| SKU | CON-SB360-X |
| Brand | Confeta |
| Shipping Weight | 7.9000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.011137000m3 |
| Unit Of Measure | /100 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: C3415
Chocolate Hearts Plain - Small with Recipe Card
$3.55
SKU: RR018
Cornflower Blossoms - Blue 6g
$8.50
SKU: D-CS315WBL
White/Blue Ribbon Set of 3 Tall Cake Stand
$95.00
SKU: PA-D380290
Cookie and Donut Box 375x285x60mm
SKU: PA-9X9X2
Biscuit Box 9x9x2cm Flat Packed - Full Ctn 200
$0.65
SKU: CBOX-35246
Cookie Box 35 x 24 x 6 cm High
$1.00
SKU: LO-BBX355
Loyal Biscuit Box XL 18x14x2in High
$2.95
More From This Category
SKU: MBEN48BLK
Mart Box End Cap 48mm Black
$12.00
SKU: PA4272S
12 Long Macaron Box - Large Macarons
SKU: BG-PP-TREAT16
Treat Box with 16 Cavity Insert (Pack of 5)
$6.50
SKU: PA4261SK
6 Macaron Box - Large Macarons - Kraft Brown
SKU: PA4271SK
12 Macaron Box KRAFT - Large Macarons
SKU: PA-9X9X2
Biscuit Box 9x9x2cm Flat Packed - Full Ctn 200
$0.65
SKU: SFD-BB255
Clear Lid Biscuit Box 10x7x2in High
SKU: MARTB48
Mart Box Custom Clear Box Kit 48mm x 15m
$98.00