Christmas Wreath 40mm (96)
SKU: ED3921BRAND: SFD Sugar Decorations
Wreath only from Assortment ED3490L
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 40mm high
Total of 96 pieces in Box
(ED3921)
| SKU | ED3921 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003360000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3496
Gingerbread Man Festive 25mm (180)
$58.10
SKU: BG-SP-SEYE1-500
Small Eyes by Sprinks 500g Bag
$28.00
More From This Category
SKU: BG-SP-SEYE1-500
Small Eyes by Sprinks 500g Bag
$28.00
SKU: ED3278
Pirates Flat Large (Bx72)
$35.96
SKU: ED3420S
3D Santa 25mm (Box 32)
$28.80
SKU: ED3272
Decoration Clowns Mini Assorted (Box 180)
$49.46
SKU: ED3419L
Santa Waving Sugar Decoration 40mm (Box 96)
$45.60
SKU: ED3422
3D Christmas 25mm Snowman & 35mm Tree (32)
$32.00
SKU: ED3419S
Santa Waving Sugar Decoration 25mm (Box 180)
$73.50
SKU: ED3400L
Halloween Assortment Large 40mm (Box96pc)
$30.56