Cherry Blossom Spray White/Pink
SKU: ED-CHR-SPRYBRAND: SFD Sugar Decorations
Stunning Cherry Blossom Spray White/Pink
This incredible vibrant Cherry Blossom spray will be sure to impress your customers.
- Available to purchase singularly or in a box of 12
- Approx 200mm (8")
(ED-CHR-SPRY)
| SKU | ED-CHR-SPRY |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000672000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: RR093
Amaranath Ball - White 15 Pcs
$11.15
SKU: C3412
Chocolate Mould Fairies and Cupids (Ea)
$3.55
SKU: RR018
Cornflower Blossoms - Blue 6g
$8.50
SKU: ED-CAL-BNCH
Calla Lily Single Bunch
$10.95CLICK for Bulk Pricing
SKU: LO-LTS3210
Loyal No 10 Closed Star Tube Stainless steel
$2.95
SKU: LO-LTS3211
Loyal No 11 Closed Star Tube Stainless steel
$2.95
More From This Category
SKU: ED3233
Rose Spray White Mini 50mm (Box 20)
$30.80
SKU: ED3236B
Baby's Breath Filler (100)
$27.65
SKU: ED-SYL-SPRY
Sylvan Candy Spray (Each)
SKU: ED3237
Poinsettia Spray (Box 10pcs)
$84.65
SKU: ED3234S
Rose Spray White Med 100mm (1)
$4.60
SKU: ED-HTR-FLR
Heather Filler Spray
$4.95
SKU: ED3233S
Rose Spray White 50mm Mini (1) (SINGLES)
$1.62
SKU: ED-CAL-BNCH
Calla Lily Single Bunch
$10.95CLICK for Bulk Pricing