Lily of the Valley - White (54)
SKU: ED3235BBRAND: SFD Sugar Decorations
Single Spray 150mm Height
(ED3235B)
| SKU | ED3235B |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: HA-10PBRS
Sugarcraft Brushes Set of 10 by Sugar Crafty
$11.15
SKU: ED-CHR-SPRY
Cherry Blossom Spray White/Pink
$11.70CLICK for Bulk Pricing
SKU: EA-PP-LILAC
Sweet Sticks Paint Powder - LILAC
$6.95
More From This Category
SKU: ED3234
Rose Spray White Medium 100mm (Bx 20)
$70.60
SKU: ED3233
Rose Spray White Mini 50mm (Box 20)
$30.80
SKU: ED-CHR-SPRY
Cherry Blossom Spray White/Pink
$11.70CLICK for Bulk Pricing
SKU: ED3237
Poinsettia Spray (Box 10pcs)
$84.65
SKU: ED-HTR-FLR
Heather Filler Spray
$4.95
SKU: ED3233S
Rose Spray White 50mm Mini (1) (SINGLES)
$1.62
SKU: ED-CAL-BNCH
Calla Lily Single Bunch
$10.95CLICK for Bulk Pricing
SKU: ED3234S
Rose Spray White Med 100mm (1)
$4.60