Pre Cut Silicon Paper 6" Round Bulk ( 1000Pcs)
SKU: SBB06BRAND: Statewide Food Distributors
Product Description
Pre Cut Grease Proof Baking Discs to fit 6" (15 cm) Round Tin
1,000 Liners
Single Use Only
100% Made and packed in Australia .
(SBB06)
| SKU | SBB06 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.000046000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA-PSL125RP
Non Stick Cake Tin Liner 25m x 12.5cm
$4.25
SKU: LO-MTAR60
Acetate Food Wrap Ribbon 60mm per metre
$0.63
SKU: LO-MTAR50ROLL
Acetate Food Wrap Ribbon 50mm x 300m Roll
$61.95
SKU: HA6461
Pre Cut Parchment Paper 10in Round (PK24)
$4.90
SKU: LO-ARL5030
Acetate Food Wrap Ribbon 50mm x 30M Roll
$10.50
SKU: HA6463
Pre Cut Parchment Paper 8in Square (PK24)
$3.50
SKU: IN-SPRINK
Bakels Sprink Aerosol Release Spray 450g
$15.50
SKU: HA6465
Pre Cut Parchment Paper 12in Square (PK24)
$5.36