Non Stick Cake Tin Liner 25m x 12.5cm
SKU: HA-PSL125RPBRAND: Loyal Bakeware
Non-Stick Cake Tin Liner ensures easy release after baking
- Silicone coated
- Double sided
- Reusable 2-3 times
- Heat resistant 220ºC / 428ºF
(HA-PSL125RP)
| SKU | HA-PSL125RP |
| Barcode # | 9341671007914 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000250000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: HA6461
Pre Cut Parchment Paper 10in Round (PK24)
$4.90
SKU: HA6462
Pre Cut Parchment Paper 12in Round (PK24)
$8.50
SKU: HA6465
Pre Cut Parchment Paper 12in Square (PK24)
$5.36
SKU: SFD-CBT08
Cake Box 8x8x10" Top Window
SKU: BG-SP-PRIM6
PRIMARY Edible Food Pen Set (6) | SPRINKS
$11.95
SKU: SFD-BB175
Clear Lid Biscuit Box 6.75x4.5x1.5in High
More From This Category
SKU: HA6465
Pre Cut Parchment Paper 12in Square (PK24)
$5.36
SKU: HA6463
Pre Cut Parchment Paper 8in Square (PK24)
$3.50
SKU: HA6464
Pre Cut Parchment Paper 10in Square (PK24)
$3.98
SKU: HA6462
Pre Cut Parchment Paper 12in Round (PK24)
$8.50
SKU: SBB06
Pre Cut Silicon Paper 6" Round Bulk ( 1000Pcs)
$72.00
SKU: HA6458
Pre Cut Parchment Paper 6in Square (PK24)
$2.75
SKU: IN-SPRINK
Bakels Sprink Aerosol Release Spray 450g
$15.50
SKU: HA6459
Pre Cut Parchment Paper 6in Round (PK24)
$2.75