Stencil Checkerboard Cake Side
SKU: HA8140BRAND: Designer Stencils
(HA8140)
| SKU | HA8140 |
| Barcode # | 9341625002798 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA9050
Stencil Baby Animals Cupcake/Cookie Set Large
$7.82
SKU: EA-ST-LEAFP
Leaf Pine Stencil
$8.75
SKU: HA9130
Stencil Fleur de Lis Icon Set
$6.14
SKU: EA-ST-JGINGER
Jolly Gingerbread Stencil
$8.75
SKU: EA-ST-JOLLYT
Jolly Trees Stencil
$8.75
SKU: HA9220
Stencil Mini Butterfly Cupcake Tops
$5.20
SKU: EA-ST-FWAVE
Fireworks Wave Stencil
$8.55
SKU: HA9100
Stencil Floating Bubbles Cake Top
$10.40