Cake Box 12x12x4" Milkboard
SKU: LO-CBX412BRAND: Loyal Bakeware
Wholesale Price if bought in Pack of 25
12x12x4" Cake Box - Loyal
Transport your cakes safely in these sturdy durable 4 inch high Cake Boxes.
- 1 piece box
- High quality milk board
- Flat packed, easy to assemble
- Use a 12 inch/30 cm base cake board or smaller
- Sold in quantity of 25 boxes
(LO-CBX412)
| SKU | LO-CBX412 |
| Barcode # | 9341671003688 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.0720kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.002m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.000172000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: PA-T121212E
Cake Box Tall 12x12x12" Top Window E-Flute
SKU: SFD-B255X175
Biscuit Box Rectangle 25.5 x 17.5 x 5 cm High
SKU: LO-CBXS10
Loyal Cake Box 10x10x6" with Top Window
$2.29
SKU: LO-CBX410
Cake Box 10x10x4" Milkboard
SKU: WCTLM
LID White with PET Window suits Catering Tray WCTM
$0.80
SKU: SFD-CBX10106
Cake Box 10x10x6" with Top Window
SKU: CON-10X10X5-500
10x10x5" Cake Box PE Milkboard (50 pack)
$58.00
More From This Category
SKU: CON-8X8X5-500
Cake Box 8x8x5in 500um PE Milkboard (100)
$89.90
SKU: LO-CBX408
Cake Box 8x8x4" Milkboard
SKU: CON-6X6X4-500
6x6x4" Cake Box PE Milkboard 500um (100)
$57.10
SKU: CON-10X10X2.5-600
10x10x2.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$115.00
SKU: CON-10X10X5-500
10x10x5" Cake Box PE Milkboard (50 pack)
$58.00
SKU: SFD-884
8x8x4" Cake Box Whiteboard 400Um (100)
$45.00
SKU: B154-500UM-WA
PE Milkboard WA Style 15x15x4" Cake Box (50)
$92.00