3D Geo Heart Extra Large Silicone Mould
SKU: MCM-947506BRAND: Cake Craft Australia
19.5cm H x 18.5cm Wide
Superior Silicone Mould
Approx. Size: 19.5cm tall x 18.5cm wide
Care Instructions: Wash in warm soapy water and wipe dry
(MCM-947506)
| SKU | MCM-947506 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SC941146
Pansy Silicone Mould
$24.95
SKU: VAD-KINGMED
Kingsbury Medallion Mould by Vintage Art Decor
$33.00
SKU: KSCE0112
Katy Sue PRESENTS Silicone Mould
$25.00
SKU: BNCED3732
Assorted Star Silicon Mould
$9.00
SKU: SM174148
Silicone Mat Merry Christmas
$15.50
SKU: CK-91211
CK Christmas Assortment Mould
$11.95
SKU: SC-EEGG
Easter Egg 60mm Silicone Mould
$7.95