10x10x4" Cake Box PE Milkboard (100)
SKU: CON-10X10X4-500BRAND: Confeta
Confeta Quality Cake Box with integrated lid
Milkboard - White inside/outside
Supplied flatpacked
(CON-10X10X4-500)
| SKU | CON-10X10X4-500 |
| Brand | Confeta |
| Shipping Weight | 15.0000kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.850m |
| Shipping Cubic | 0.023970000m3 |
| Unit Of Measure | Pk100 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CCBOX4
4 Hole Cupcake Box 170x170x80mm Std WHITE
SKU: CB4-WR09
4mm MDF Board White Round 09"
$2.10
SKU: CB4-WR11
4mm MDF Board White Round 11"
$2.75
More From This Category
SKU: PA4157
18x18x5" Cake Box 600um White Milkboard (25)
$80.95CLICK for Bulk Pricing
SKU: PA15x150
15x15x6" Cake Box Flip Up Milkboard (ea)
SKU: PA4112
Confeta 12x12x6" Cake Box 600um White Milkboard (5
$95.50
SKU: CON-10X10X2.5-600
10x10x2.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$115.00
SKU: PA10x120
10x10x4.75" Cake Box Flip Up Milkboard (ea)
SKU: CON-15X15X4-600
Confeta 15x15x4" Cake Box 600um (50)
$128.75
SKU: CON-6X6X4-500
6x6x4" Cake Box PE Milkboard 500um (100)
$57.10
SKU: CON-12X12X4-500
12x12x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$122.00