The Chase Patrol ( Box 84 )
SKU: EDCHASEBRAND: SFD Sugar Decorations
MORE INFORMATION
Size 4.0x3.7 cm
Thickness 0.4 cm
The product images shown are for illustration purposes only and, due to the nature of our product ( hand made ), may not be an identical representation of component ratios or colours (appearance of colours will range across the batch). Statewide food reserves the right to change product images or specifications, if necessary, without notice
(EDCHASE)
| SKU | EDCHASE |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.0510kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000544000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3236B
Baby's Breath Filler (100)
$27.65
SKU: ED3246
Drop Flower 5 Petal Med 25mm Asstd (Box 150)
$37.75
SKU: ED3101
Flower 5 Petal Baby White 1cm (150)
$30.00
SKU: ED3150
Baby Assortment Pink (Box 240)
$57.65
SKU: ED-PEONY-LG
Peony LARGE 110mm (Box 9)
$43.00
SKU: ED3425S
3D Christmas Santa & Snowman 25mm (32)
$36.40
SKU: ED3498
White Cross 33mm (120)
$37.85
SKU: ED3254
Flower Frangipani Petite 25mm Lemon (Box 66)
$30.80