Sprinks MIXED NUMBER Sprinkles 55g
SKU: BG-SP-MIXNUMBRAND: Sprinks
MIXED NUMBERS Sprinkles (55g) - by Sprinks
Sprinks brings you a creative range of sprinkles, cachous and other sugar decorations to brighten your baking.
Sugar jimmies packaged in a wide mouthed, easy to access jar. No more spice shakers making a mess!
Contemporary packaging presents the sprinkles in an eye catching way.
Range proudly made in Australia.
(BG-SP-MIXNUM)
| SKU | BG-SP-MIXNUM |
| Brand | Sprinks |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000150000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: RE-MINE
Roberts MINECRAFT Sprinkle Mix 120g- - BEST BEFO
$4.95
SKU: RE-NPMAGIC
Roberts MAGIC PARTY Sprinkle Mix 80g
$4.95
SKU: RE-MINION
Roberts MINIONS Sprinkle Mix 80g
$4.95
SKU: RE-PRINCESS
Roberts PRINCESS Sprinkle Mix 120g - BEST BEFORE
$4.95
SKU: S66Space
Roberts Space Jam Sprinkle Mix 80g
$5.50
SKU: ED3094H
Sprinkles Green Sticks 50g Hangsell
$2.95
SKU: ED3022H
Non Pareils Mauve (50g) Hangsell
$2.95
SKU: S66Paw
Roberts Paw Patrol Sprinkle Mix 80g
$5.50