13x13x5.5" Cake Box Flip Up Milkboard (ea)
SKU: PA13x150BRAND: Statewide Food Distributors
No Assembly Required - No Tabs to insert
Simply twist folded box upright and fold edges. Box is now ready to use!
(PA13x150)
| SKU | PA13x150 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.001089000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: PA11x120
11x11x4.75" Cake Box Flip Up Milkboard (ea)
SKU: CON-16X16X6-600
16x16x6" Cake Box 600um PE Milkboard (50)
$194.85
SKU: B154-500UM-WA
PE Milkboard WA Style 15x15x4" Cake Box (50)
$92.00
SKU: PA4157
18x18x5" Cake Box 600um White Milkboard (25)
$80.95CLICK for Bulk Pricing
SKU: CON-10X10X4-500
10x10x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$89.45
SKU: CON-14X14X6-600
14x14x6" Cake Box 600um PE Milkboard (50)
$115.00