Ribbon Satin Merry Christmas Mistletoe White Red (15mmx20m)
SKU: SFD2119115REBRAND: Lemon Tree
Single Face Satin Ribbon in Red has a Merry Christmas & Mistletoe print in white/pink.
This ribbon will be perfect for all your small to medium gift giving this Christmas.Use this ribbon to create mini bows, to add finishing touches to your bouquets, wrapped gifts, puddings and other Christmas treats. Alternatively, use this ribbon to hang ornaments from the tree, or for festive crafts and hair accessories.
Sold individually, this ribbon measures 15mm wide and 20m in length.
(SFD2119115RE)
| SKU | SFD2119115RE |
| Barcode # | 9332030545680 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SFD2119115WH
Ribbon Satin Merry Christmas Mistletoe Red White (
$8.50
SKU: FL2105
Cupcake Wrapper Pearl Green Christmas (12)
$4.46
SKU: BG-PC500RD
Standard #550 Red Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: HC-MCHRISWHITE
Merry Christmas Plaque - Red on White 80mm
$1.65
SKU: ONDCROSS
Bling Diamante 5cm Cross
$5.95
SKU: IN382151-I
Bakels Light Fruit Cake Mix 15kg *Special Order
$162.00
SKU: IN382201-I
Bakels Fruit Cake Mix 15kg *Special Order
$145.00
SKU: SFD2119021WH
Grosgrain Merry Christmas White Ribbon
$10.50