OTT Royal Icing Mix 425gm
SKU: 09MO326BRAND: Over The Top
(09MO326)
| SKU | 09MO326 |
| Barcode # | 9342856006005 |
| Brand | Over The Top |
| Shipping Weight | 0.5150kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.000924000m3 |
| Unit Of Measure | Bag |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: INCW01
FFI Chocolate Buttons White 1kg
$13.45
SKU: V-CHC-DCC-2.5
Premium DARK CHOC Compound Coins 2.5kg
$42.40
More From This Category
SKU: IN-SSORANGE
Sanding Sugar ORANGE 100g
$6.45
SKU: SP-SSLBU-500
Sanding Sugar LIGHT BLUE 500g | Sprinks
$18.95
SKU: IN-SSSILVER
Sanding Sugar SILVER 100g
$6.45
SKU: IN-SSBLACK
Sanding Sugar BLACK 100g
$6.45
SKU: IN-SSRED
Sanding Sugar RED 100g
$6.45
SKU: IC1100
NonStick Sugar 500g Bag
$4.05
SKU: IN-SSSHIMGOLD
Sanding Sugar SHIMMERING GOLD 100g
$6.45
SKU: IN-SSRAINB
Sanding Sugar RAINBOW 100g
$6.45