Patty Pan Foil White #700 (500)
SKU: PP-F700WHTBRAND: Statewide Food Distributors
(PP-F700WHT)
| SKU | PP-F700WHT |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.3900kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.001984000m3 |
| Unit Of Measure | 500 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: PP-F550NAVY
Patty Pan Foil Navy #550 (500)
$35.00
SKU: BG-PC350W
Mini White Foil Baking Cup (50pk)
$2.35
More From This Category
SKU: PP-F550BROWN
Patty Pan Foil Brown #550 (500)
$35.00
SKU: PP-F550PURP
Patty Pan Foil Purple #550 (500)
$35.00
SKU: PP-F360WHITE
Foil Pan #360 White (500)
$21.50
SKU: BG-PC500PB
Standard #550 Pastel Blue Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: BG-PC500RD
Standard #550 Red Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: PP-F550BLUE
Patty Pan Foil Blue #550 (500)
$35.00
SKU: BG-PC500RG
Standard #550 Rose Gold Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: PP-F550RED
Patty Pan Foil Red #550 (500)
$35.00