The Skye Patrol ( Box 112 )
SKU: EDSKYEBRAND: SFD Sugar Decorations
MORE INFORMATION
Size 3.1 x 4.00cm
Thickness 0.3 cm
The product images shown are for illustration purposes only and, due to the nature of our product ( hand made ), may not be an identical representation of component ratios or colours (appearance of colours will range across the batch). Statewide food reserves the right to change product images or specifications, if necessary, without notice
(EDSKYE)
| SKU | EDSKYE |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.2200kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002880000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3170
Rose Std with Calyx 30mm (Box 32)
$22.46
SKU: ED3231
Flower 5 Petal WHITE Medium 2.5cm Box 150
$39.50
SKU: ED3281
Frangipani Small White 30mm (32)
$24.75
SKU: ED3422
3D Christmas 25mm Snowman & 35mm Tree (32)
$32.00
SKU: EDSWEB
Spiderman Web ( Box 96 )
$53.50
SKU: ED3181
Fiesta Assortment 32mm (Bx200)
$58.05
SKU: ED3216
Flower 5 petal Red Small 2cm (Box 200)
$47.50
SKU: ED-PEONY-LG
Peony LARGE 110mm (Box 9)
$43.00