The Chase Patrol ( Box 84 )
SKU: EDCHASEBRAND: SFD Sugar Decorations
MORE INFORMATION
Size 4.0x3.7 cm
Thickness 0.4 cm
The product images shown are for illustration purposes only and, due to the nature of our product ( hand made ), may not be an identical representation of component ratios or colours (appearance of colours will range across the batch). Statewide food reserves the right to change product images or specifications, if necessary, without notice
(EDCHASE)
| SKU | EDCHASE |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.0510kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000544000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3291
Dinosaur Flat Green 144
$46.55
More From This Category
SKU: ED-MAGNOLIA-S
White Magnolia Large 110mm (1)
$16.50
SKU: ED3920
Santa Head 40mm (96)
$46.30
SKU: ED3248
Rose Asstd Whirl Med 22mm (Box150)
$35.20
SKU: ED3498
White Cross 33mm (120)
$37.85
SKU: ED3407
3D Christmas Tree 35mm (32)
$29.50
SKU: ED3501S
Red Heart 25mm (Box 180)
$33.60
SKU: EDCOCO
The Cocomelon ( Box 112 )
$55.00
SKU: ED3623
English Rose 80mm (Box 16)
$26.50