Lunch Napkins Virgin White 16 gsm 500/pack
SKU: SFD-LNAPBRAND: Lemon Tree
Flat size 300mmx300mm Folded size 150mmx150mm
(SFD-LNAP)
| SKU | SFD-LNAP |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.003840000m3 |
| Unit Of Measure | 1kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CB4-BR19
4mm MDF Board Black Round 19"
$6.36
SKU: HC-MCHRISWHITE
Merry Christmas Plaque - Red on White 80mm
$1.65
SKU: SFD2119115WH
Ribbon Satin Merry Christmas Mistletoe Red White (
$8.50
SKU: LTC550RED
Patty Pans #550 RED 100pc
$5.95
SKU: CB6S1416
6mm MDF Board Silver Rectangle 14x16"
$6.19
SKU: SFD-LID10-3
LID Thin 350gsm Silver Round 10" (320)
$47.10
SKU: ED3042H
Cachous 4mm Gold Hangsell (50g)
$3.95
SKU: OND25
Bling Diamante 7cm Number 25
$11.45