Loyal Spatula Angled 150mm (6")
SKU: LO-T203-6RPBRAND: Loyal Bakeware
BLADE SIZE 150 x 19mm
- Flexible stainless steel angled blade
- Back plastic handle
- Food safe, hard wearing and dishwasher proof
- Made in Japan
(LO-T203-6RP)
| SKU | LO-T203-6RP |
| Barcode # | 9341671000687 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000010000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: T201-6
Spatula Straight 150x27 (ea)
$6.95
SKU: T201-10RP
Spatula Loyal 25cm Plastic Grip
$12.86
SKU: LO-LB13000
No 0 Piping Bag Premium Loyal 25cm
$8.85
SKU: CMA20RAS
Colour Mill Aqua Raspberry 20ml
$5.95
SKU: LO-LTS0000RP
Loyal No 000 Round STD Tip
$2.95
SKU: HA2603
Nozzle Round Plastic No 3 (Ea)
$1.65
SKU: HA-PSL125RP
Non Stick Cake Tin Liner 25m x 12.5cm
$4.25
SKU: LO-LTS3215
Loyal No 15 Closed Star Tube Stainless steel
$2.95