Father Plaque Gold
SKU: HC-FATHERGBRAND: Lemon Tree
Father Plaque Gold
80mm Wide x 45mm High
(HC-FATHERG)
| SKU | HC-FATHERG |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.045m |
| Shipping Cubic | 0.000004000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HC-RHBLUE
Figurine Rocking Horse Blue 60mm (Ea)
$1.10
SKU: OR1001L
21st Antique Key 76mm Gold Small (EA)
$1.44
SKU: OR1001
21st Key Antique 76mm Gold Small (Pk 24)
$8.79
SKU: C3295
Plaque Best Wishes Gold (Pk 24)
$11.32
SKU: HC-RHPNK
Figurine Rocking Horse Pink 60mm (Ea)
$1.10
SKU: HC-HEARTS
12 Hearts on Stick
$1.15
SKU: C3298SL
Plaque Engagement Silver (Ea)
$2.60
SKU: C3298S
Plaque Engagement Silver (Pk 24)
$11.32