12 Hearts on Stick
SKU: HC-HEARTSBRAND: Lemon Tree
12 Hearts on Stick
Heart Balloons are approx 20mm diameter and stick is 130mm
(HC-HEARTS)
| SKU | HC-HEARTS |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000735000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: C3295
Plaque Best Wishes Gold (Pk 24)
$11.32
SKU: OR1011
Ornament Dbl Heart/Arrow Gold (Pk 12)
$6.84
SKU: C3301L
Plaque Happy Anniversary Gold (ea)
$2.60
SKU: HC-RHBLUE
Figurine Rocking Horse Blue 60mm (Ea)
$1.10
SKU: OR1008L
Ornament Cupid Bow Arrow Gold HS
$1.44
SKU: HC-CP
Merry Christmas - Red and White on Pick 80 x 40mm
$1.80
SKU: HC-MCHRISWHITE
Merry Christmas Plaque - Red on White 80mm
$1.65
SKU: OR1002
21st Key Diamond 150mm Silver Large (Pk 12)
$10.77