Dessert Bar Fork Clear (100)
SKU: DC-FRK100BRAND: Martellato
These high quality, elegant plastic forks are a fantastic way to serve your desserts.
Can be used for dessert bars, catering functions, weddings, parties and more...
Packed in convenient quantities of 100 - can be re-used.
Made in Italy
(DC-FRK100)
| SKU | DC-FRK100 |
| Brand | Martellato |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Unit Of Measure | 100 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: DC-PMOCO007
CYLINDER 190ml Dessert Cup (100)
$59.73
SKU: DC-PMOCE002
WAVE 120ml (100) Dessert Cup
$43.19
SKU: DC-ZENBO01
ZEN Bowl WHITE 460ml (50)
$37.80
SKU: DC-PMOJA002
JAPAN 87ml Dessert Cup (100)
$39.95
SKU: DC-PMOCE003
WAVE 200ml Dessert Cup (100)
$48.83
SKU: DC-PMO07.00
TRIANGLE 175ml (100pcs) Dessert Cup
$43.05
SKU: DC-ZENBO00
ZEN Bowl CLEAR 460ml (50)
$37.80