Chocolate Mould Girls Cabbage and Strawberry Patch Themes (Ea)
SKU: C3420BRAND: Roberts Edible Craft
Chocolate mould with girl shapes.
(C3420)
| SKU | C3420 |
| Barcode # | 9311589100687 |
| Brand | Roberts Edible Craft |
| Shipping Weight | 0.0340kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.001056000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LO-MTMC09GY
Chocolate Mini Melter/Tempering Machine 1.8l - Gre
$325.00
SKU: C3414
Mould Beach Theme (Ea)
$3.55
SKU: C1028
Mould 8cm Ribbed & Cracked Eggs
$3.25
SKU: C3423
Easter Rabbits Chocolate Mould
$3.55
SKU: C3419
Chocolate Mould Sea Shells Small (Ea)
$3.55
SKU: LO-MTMC09GR
Chocolate Mini Melter/Tempering Machine 1.8l - Gre
$325.00
SKU: LO-MTAS600
Acetate Sheets 600x400mm (50) Martellato
$72.30
SKU: C3416
Mould Chess (Ea)
$3.55