Stencil Small Baby Cupcake Set
SKU: HA9010BRAND: Designer Stencils
Fits 1.5 Inch.
(HA9010)
| SKU | HA9010 |
| Barcode # | 9341625002873 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EA-ST-RFESTIVE
Rainbow Festive Stencil
$8.75
SKU: EA-ST-GRSCALES
Grande Scales Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-HEARTSM
Hearts Mini Stencil
$8.55
SKU: HA8040
Stencil Balloon Side
$7.03
SKU: HA1040
Stencil Casino Night Cookie Stencil
$6.48
SKU: HA9100
Stencil Floating Bubbles Cake Top
$10.40
SKU: EA-ST-SPCITY
Sprinkle City Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-SCFLORAL
Scandi Floral Stencil
$8.55