Stencil Mini Shell Icon Cupcake Set
SKU: HA9200BRAND: Designer Stencils
Fits 2 Inch.
(HA9200)
| SKU | HA9200 |
| Barcode # | 9341625003061 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EA-ST-EVIL
Evil Eye Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-GEOSPIN
Geo Spinner Stencil
$8.55
SKU: HA9090
Stencil Damask Icon Set
$10.40
SKU: EA-ST-GRFOUNT
Grande Fountain Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-CANDYC
Candy Cane Scattered Stencil
$8.75
SKU: HA9220
Stencil Mini Butterfly Cupcake Tops
$5.20
SKU: HA8150
Stencil Crewel Cake Side
$7.03
SKU: EA-ST-JEWEL
Grande Jewel Stencil
$8.55