Bunny Head Asst 40mm MM (96)
SKU: ED-BUNHD-MMBRAND: SFD Sugar Decorations
(ED-BUNHD-MM)
| SKU | ED-BUNHD-MM |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.075m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.006382500m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3170
Rose Std with Calyx 30mm (Box 32)
$22.46
SKU: ED3231
Flower 5 Petal WHITE Medium 2.5cm Box 150
$39.50
SKU: ED3281
Frangipani Small White 30mm (32)
$24.75
SKU: ED3422
3D Christmas 25mm Snowman & 35mm Tree (32)
$32.00
SKU: EDSWEB
Spiderman Web ( Box 96 )
$53.50
SKU: ED3181
Fiesta Assortment 32mm (Bx200)
$58.05
SKU: ED3216
Flower 5 petal Red Small 2cm (Box 200)
$47.50
SKU: ED-PEONY-LG
Peony LARGE 110mm (Box 9)
$43.00