Bakels Chocolate Muffin Mix 15kg *Special Order
SKU: IN383901BRAND: Bakels
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
(IN383901)
| SKU | IN383901 |
| Brand | Bakels |
| Shipping Weight | 15.5000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.040000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: HC-HEARTS
12 Hearts on Stick
$1.15
More From This Category
SKU: V-CMS-OVM-1
Orange Velvet Cake Mix 1kg (Orange Flavour)
$22.45
SKU: IN311002-I
Bakels ACTIWHITE Meringue Powder - Special Order
$235.00
SKU: IN382601
Bakels Apito Utility Cake Mix 15Kg - SPECIAL ORDE
$99.00
SKU: IC579003
Bakels Cheesecake Mix Pettina 10kg *Special Order
$280.00
SKU: V-CMS-GVM-1
Green Velvet Cake Mix 1kg (Pistachio Flavour)
$22.45
SKU: IN382201-I
Bakels Fruit Cake Mix 15kg *Special Order
$145.00
SKU: V-CMS-PVM-1
Purple Velvet Cake Mix 1kg (Light Berry Flavour)
$22.45
SKU: IN386501-I
Bakels Carrot Cake Mix 15Kg *Special Order
$105.00