3mm Cake Board Std 13" Round Silver (50)
SKU: CBC3-SR13BRAND: Lemon Tree
Quality Standard Cake Boards
3mm Thick Cardboard
Silver Foil Covered
Pack of 50
(CBC3-SR13)
| SKU | CBC3-SR13 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 7.1600kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.335m |
| Shipping Length | 0.335m |
| Shipping Cubic | 0.014589000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CK2000
Cake Kit Aus. Rules Footy Generic (Ea)
$10.25
SKU: CC-NO3GL
NUMBER 3 - Rainbow Glitter Topper
$11.35
More From This Category
SKU: CBC3-SR09
3mm Cake Board Std 09" Round Silver (50)
$24.10
SKU: CBC3-SR11
3mm Cake Board Std 11" Round Silver (50)
$31.90
SKU: CBC3-SS10
3mm Cake Board Std 10" Square Silver(50)
$30.00
SKU: CBC3-SS06
3mm Cake Board Std 06" Square Silver (50)
$10.30
SKU: CBC3-SS08
2.5mm Cake Board Std 08" Square Silver (50)
$27.80
SKU: CBC3-SS14
3mm Cake Board Std 14" Square Silver (50)
$48.40
SKU: CBC3-SS09
3mm Cake Board Std 09" Square Silver (50)
$24.10
SKU: CBC3-SS04
3mm Cake Board Std 04" Square Silver (50)
$8.35