1 Hole Cupcake Box 80x80x80mm Std WHITE
SKU: CCBOX1BRAND: Statewide Food Distributors
Order as Singles or in Cartons of 250
SFD Single Cupcake Box
White with a clear window.
Size: 80 x 80 x 80mm with 60mm diameter hole
Supplied Flatpacked
Sold as Singles or in Cartons of 250
(CCBOX1)
| SKU | CCBOX1 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0150kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.002m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.000083000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95
SKU: CB6W1416
6mm MDF Board White Rectangle 14x16"
$6.19
SKU: CB6W1620
6mm MDF Board White Rectangle 16x20"
$9.79
SKU: CCBOX1-LG
1 Hole Cupcake Box 100x100x100mm Large WHITE
SKU: CB4-WS16
4mm MDF Board White Square 16"
$5.63
SKU: CBCT280
Catering Tray #2 With Lid
SKU: SFD-B14
BUDGET Cake Tray MEDIUM Whiteboard - 225x150x45 (
$20.75
More From This Category
SKU: CON-4016
6 Hole 48mm Insert for 7x7 Box (100)
$38.72
SKU: CCBOX1-HEPB
1 Hole Cupcake Box BABY BLUE - Tag Handle
SKU: INBX12-12-60
Insert for CCBOX12 -12 Hole Std 60mm (ea)
SKU: INBX12-24-40
Insert for CCBOX12 - 24 Holes 40mm (ea)
SKU: CCBOX1-HEPP
1 Hole Cupcake Box PASTEL PINK - Tag Handle
SKU: CCBOX1-10C
1 Hole Cupcake Box CLEAR 10cm - Silver Insert (50)
$61.25CLICK for Bulk Pricing
SKU: INBX12-12-48
Insert for CCBOX12 -12 Hole 48mm Diameter
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95