Spiderman Web ( Box 96 )
SKU: EDSWEBBRAND: SFD Sugar Decorations
MORE INFORMATION
Size 4.0x3.6 cm
Thickness 0.5 cm
The product images shown are for illustration purposes only and, due to the nature of our product ( hand made ), may not be an identical representation of component ratios or colours (appearance of colours will range across the batch). Statewide food reserves the right to change product images or specifications, if necessary, without notice
(EDSWEB)
| SKU | EDSWEB |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000025000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED-DOGASST40
Dogs 4 Designs Assorted 40mm (96)
$39.00
SKU: ED3266
Carrots (Box 216)
$27.50
SKU: ED3121
Blossom 2cm White (Box 200)
$27.15
SKU: ED3422
3D Christmas 25mm Snowman & 35mm Tree (32)
$32.00
SKU: ED3256H
Frangipani Petite 25mm Pink Hangsell (6pk)
$2.75
SKU: ED3025L
Red Lips 40mm (Box 96)
$22.53
SKU: ED3126
Blossom 2cm Assorted (Bx 200)
$23.50
SKU: ED3280
Frangipani Petite White 25mm (66)
$23.22